• Taze
Ayak Banyosu İyon Başlığı, Yıkanabilir Paslanmaz Çelik Detoks Dizisi İyon Başlığı Sağlık Merkezleri için Güzellik Salonları için İyon Başlığı (8801F iyon başlığı-çıkarılabilir ve yıkanabilir)

Ayak Banyosu İyon Başlığı, Yıkanabilir Paslanmaz Çelik Detoks Dizisi İyon Başlığı Sağlık Merkezleri için Güzellik

₺ 68.67
Malların

8 ın Type : Detox Note : Esas olarak fişe bağlıdır, hangi fişi seçtiğinizi kullanabilirsiniz Uygulama : Sağlık merkezlerinde ve güzellik salonlarında da kullanılan ayak banyosu spa için mükemmeldir Ağırlık : Yaklaşık. 【Yaygın Uygulama】 Bu detoks iyon kafası ayak banyosunda yaygın olarak kullanılır ve ayrıca sağlık merkezlerinde ve güzellik salonlarında kullanılır.İyi muhafaza edilirse, kullanım sıklığı artacaktır. 【Widely Compatible】 Ayak banyosu iyon kafa için farklı fişler, farklı aletleri üzerinde kullanılan, en makineleri ile uyumlu. Ayaklarınızı ıslatmak için metal havzalar kullanmak yasaktır2.7 inç : Yaklaşık. Yetişkinler 30 dakika boyunca kullanırlar.İyon topunun bakımı servis ömrünü uzatabilir ve yanlış bakım servis ömrünü kısaltırpaket Listesi : 1 x İyon başlığınot : 1. [Dayanıklı Malzeme] Yüksek kaliteli plastik ve paslanmaz çelikten yapılmış, paslanması kolay değil, dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir. 3-5 kez kullanımdan sonra, iyon topunu 3-4 derece saf beyaz sirkeye koyun, beyaz sirkenin iyon jeneratörünün metal parçalarını batırmasına izin verin, 5 dakika bekletin ve ardından iyon topunu bir fırça ile tekrar içeri ve dışarı fırçalayın , İyice durulayın ve kurumaya havalandırın3.4 ozİon Kafa Bakım Yöntemi : 1.İyi muhafaza edilirse, kullanım sıklığı artacaktır. İyon jeneratörüne bağlı sarı asitli madde temizlenmezse, kullanım etkisini etkileyecektir.Şartname : Öğe Türü : İyon kafasımalzeme : Plastik + paslanmaz çelikyükseklik : Yaklaşık. [Ayrılabilir Ve Yıkanabilir] İyon kafası çıkarılabilir ve altta delikler vardır ve kabuk, iç temizlik için uygun olan temizlik için demonte edilebilir. [Yaygın Uyumlu] Farklı fişler için, farklı enstrümanlarda kullanılır, çoğu makineyle uyumludur. [Yaygın Uygulama] Bu detoks iyon kafası ayak banyosunda yaygın olarak kullanılır ve ayrıca sağlık merkezlerinde ve güzellik salonlarında kullanılır. 【Sarf Malzemesi】Genellikle yaklaşık 40-80 kez kullanım sıklığına sahip bir sarf malzemesidir. 【Çıkarılabilir Ve Yıkanabilir】 İyon kafası çıkarılabilir ve altta delikler vardır ve kabuk, iç temizlik için uygun olan temizlik için demonte edilebilir. [Sarf Malzemesi] Genellikle yaklaşık 40-80 kez kullanım sıklığına sahip bir sarf malzemesidir.

Özellikleri

Item Type:
Ion Head
Material:
Plastic + stainless steel
Height:
Approx. 9.5cm / 3.7in
Diameter:
Approx. 7cm / 2.8in
Type:
Detox
Note:
It mainly depends on the plug, you can use which plug you choose
Application:
Perfect for foot bath spa, also used in health centers and beauty salons
Weight:
Approx. 202g-237g / 7.1oz-8.4oz
Ion Head Maintenance Method:
1. After each use, please use a brush to clean the acid substance attached to the ion generator inside and outside, and place it in a ventilated and cool place to dry :
2. After 3-5 times of use, put the ion ball into pure white vinegar at 3-4 degrees, let the white vinegar submerge the metal parts of the ion generator, soak for 5 minutes, and then brush the ion ball inside and out again with a brush , Rinse thoroughly and ventilate to dry :
3. If the yellow acid substance attached to the ion generator is not cleaned, it will affect the use effect. Maintaining the ion ball can extend the service life, and improper maintenance will shorten the service life :
Package List:
1 x Ion Head :
1. It is forbidden to use metal basins to soak your feet :
2. Adults use it for 30 minutes :

Kategorisinde en iyi teklif