• Taze
20 Pcs 6 İnç Bal Kepçe Sopa Küçük Ahşap Petek Sopa, karıştırma Karıştırıcı Bal Değnek için bal kavanozu Dağıtmak Çiseleyen Bal DIY El Sanatları Düğün Parti Iyilik Hediye (6 inç)

20 Pcs 6 İnç Bal Kepçe Sopa Küçük Ahşap Petek Sopa, karıştırma Karıştırıcı Bal Değnek için bal kavanozu Dağıtmak

₺ 56.97
Malların

【PAKET MİKTARI】 Mini Ahşap Bal Kepçe Çubukları 100 Adet paket.Miktar, kullanımınızı ve değiştirmenizi karşılamak için yeterlidir.Bal Karıştırıcımız küflenmeden uzun süre saklanabilir. 【PREMİUM AHŞAP MALZEME】 Petek Çubuğumuz toksik olmayan,zararsız, dayanıklı ve çatlamayan doğal ahşaptan yapılmıştır.Çevre dostu ve biyolojik olarak parçalanabilen profesyonel işçilik, pürüzlülük veya bitmemiş lekeler olmamasını sağlar. 【PREMİUM AHŞAP MALZEME】 Petek Çubuğumuz toksik olmayan,zararsız, dayanıklı ve çatlamayan doğal ahşaptan yapılmıştır.Çevre dostu ve biyolojik olarak parçalanabilen profesyonel işçilik, pürüzlülük veya bitmemiş lekeler olmamasını sağlar. 【ÇOK FONKSİYONLU kullanım】 Bal, şurup, pekmez veya herhangi bir viskoz sıvı için en iyi Kepçe Karıştırıcı.Tahta Şurup Kepçeleri tost, bisküvi ve sandviçlerin üzerine veya su, çay ve sebze sularına bal dökebilir. 【İDEAL BOYUT : iki ÖZELLİK】 Mini küçük ahşap bal kepçe çubuğumuz, 1-4 Oz kapasiteli bal kavanozu için uygun 3 inç ve 6 inç uzunluğa sahiptir.El yapımı bal, düğün ve parti hediyesi ile paking için harika.Mini Ahşap Petek Çubukları bal, pekmez, akçaağaç şurubu, meyve şurubu, eritilmiş çikolata, karamel, sos daldırma için mükemmeldir.Düğünler ve partiler için mükemmel Bal Çubukları!Neden Ahşap Bal Kepçe Çubuklarımızı seçtiniz?Üstün işçilik : Ahşap bal kepçelerimiz, ağır ve dayanıklı olan en kaliteli ahşaptan yapılmıştır.Boşluk başlığı tasarımı : Balın kısa sürede kullanılmasına izin verir ve bal damlatma süresini etkili bir şekilde uzatır.Ergonomik Sap : Ahşap şurup kepçelerimiz seçtiğiniz için 3 inç ve 6 inçtir.Ayrıca tutması iyi hissettiren sağlam ve dayanıklı bir tutuş sağlarlar.Yaygın Kullanım : Bal, şurup, pekmez veya herhangi bir viskoz sıvı için mükemmel çiseleyen alet.Şartname : Malzeme : ahşap Boyut : 3 inç/6 inç Paket içeriği : 100 x Bal Kepçe Çubukları(3 inç)/20x Bal Kepçe Çubukları(6 inç) Servis sonrası : Ürünlerimiz müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak için fabrika tarafından kesinlikle test edilmiştir.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz 24 saat içinde cevap verecektir.

Özellikleri

Material:
wood
Size:
3 inch/6inch
Package Included:
100 x Honey Dipper Sticks(3inch)/20x Honey Dipper Sticks(6inch) :
After Service:
Our products are strictly tested by the factory to provide our customers with high-quality products. If you have any questions about our products, please feel free to contact us and we will reply within 24 hours. :

Kategorisinde en iyi teklif