• Taze
Yazı Tahtası, Yazı Tahtası Süsleme Silinebilir Yazı Tahtası Süsleme, Bahçe için Herhangi Bir Yerde ve Vesileyle Kullanmak için

Yazı Tahtası, Yazı Tahtası Süsleme Silinebilir Yazı Tahtası Süsleme, Bahçe için Herhangi Bir Yerde ve Vesileyle

₺ 171.60
Malların

Ekli asılı dizeleri ile gel, böylece her yerde asabilirsiniz like.It duvara veya kapı tahtasına asılabilir, bu da çok uygundur ve kapı etiketi olarak da kullanılabilir.Mutfak, bahçe, doğum günü partisi, düğün veya diğer şenlikli etkinlikler gibi her yerde ve fırsatta kullanıma uygundur.Silinebilir ve tekrar kullanılabilir, üzerine tebeşir işaretleyicilerle istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz.Yazı tahtası sadece mesaj panosu olarak evde asılabilir, bu yazı tahtası kafelere, restoranlara, barlara, evcil hayvan dükkanlarına da asılabilir, etc.as mesaj panosu, kapı işaretleri, bahşişler.Birbirinize mesaj bırakmak, resim ve çizgi film çizmek, işaretler yapmak ve binlerce başka kullanım için mükemmeldir.Özellik : 1. Ekli asılı dizeleri ile gel, böylece her yerde asabilirsiniz like.It duvara veya kapı tahtasına asılabilir, bu da çok uygundur ve kapı etiketi olarak da kullanılabilir.2. Silinebilir ve tekrar kullanılabilir, üzerine tebeşir işaretleyicilerle istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz.3. Yazı tahtası sadece mesaj panosu olarak evde asılabilir, bu yazı tahtası kafelere, restoranlara, barlara, evcil hayvan dükkanlarına da asılabilir, etc.as mesaj panosu, kapı işaretleri, bahşişler.4. Birbirinize mesaj bırakmak, resim ve çizgi film çizmek, işaretler yapmak ve binlerce başka kullanım için mükemmeldir.5. Mutfak, bahçe, doğum günü partisi, düğün veya diğer şenlikli etkinlikler gibi her yerde ve fırsatta kullanıma uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Mini Blackboard Material : Basswoodrenk : resimde gösterildiği gibiboyutu : Yaklaşık.18x8x0. 3 cm / 7.1x3.1x0.1 inç Ağırlık : Yaklaşık.98g / 3.5 ozüretim Yöntemi : Yarı-manuel ve yarı-mekanikuygulama : evüretim Süreci : Çevre koruma blackboard paint Shape : Dikdörtgenpaket Listesi : 5 x Mini Blackboard5 x Asılı dizelernot : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Özellikleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Mini Blackboard
Material:
Basswood
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.18x8x0.3cm/7.1x3.1x0.1in
Weight:
Approx.98g/3.5oz
Production Method:
Semi-manual and semi-mechanical
Application:
Home
Production Process:
Environmental protection blackboard paint
Shape:
Rectangle
Package List:
5 x Mini Blackboard :
5 x Hanging Strings :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorisinde en iyi teklif