• Taze
FECAMOS Su Hortumu, Sulama Borusu Güneşe Dayanıklı Sulama Ekipmanları Dış Mekan Kullanımı için Premium PVC PVC Su Borusu G1/8

FECAMOS Su Hortumu, Sulama Borusu Güneşe Dayanıklı Sulama Ekipmanları Dış Mekan Kullanımı için Premium PVC

₺ 161.67
Malların

Dar ve dar dikim alanları için uygundur, bahçelere, çiçek yataklarına, yer örtücü bitkilere veya diğer peyzaj alanlarına hızlı bir şekilde monte edilebilir.Yüksek kaliteli damla sulama hortumu, rahat ve esnek kullanım için iyi esnekliğe sahiptir, gömülebilir veya yere yerleştirilebilir.Yüksek kaliteli PVC malzemeden yapılmış, kokusuz, antifriz ve güneşe dayanıklı, dış mekan kullanımı için uygun herhangi bir hava koşulunu tolere edebilir.Çoğu marka G1/8 barb aksesuarları, tarla sulama püskürtücüleri, mikro havalandırıcılar, sisleyiciler ve püskürtücülerle uyumludur.Yüksek esneklik, daha az ve daha kompakt dirsekler sağlar, küçük bir damla sulama sisteminin süpervizörü olarak kullanılabilir.Özellik : 1. Yüksek kaliteli PVC malzemeden yapılmış, kokusuz, antifriz ve güneşe dayanıklı, dış mekan kullanımı için uygun herhangi bir hava koşulunu tolere edebilir.2. Yüksek kaliteli damla sulama hortumu, rahat ve esnek kullanım için iyi esnekliğe sahiptir, gömülebilir veya yere yerleştirilebilir.3. Yüksek esneklik, daha az ve daha kompakt dirsekler sağlar, küçük bir damla sulama sisteminin süpervizörü olarak kullanılabilir.4. Dar ve dar dikim alanları için uygundur, bahçelere, çiçek yataklarına, yer örtücü bitkilere veya diğer peyzaj alanlarına hızlı bir şekilde monte edilebilir.5. Çoğu marka G1/8 barb aksesuarları, tarla sulama püskürtücüleri, mikro havalandırıcılar, sisleyiciler ve püskürtücülerle uyumludur.Yaklaşık Black Weight PVCColor Sulama Pipe Material Özellikler : Öğe Türü : : : : . 1211g / 42.7 oz Length : Yaklaşık. 20 m / 65.6 ftİnner Çapı : Yaklaşık. 9mm / 0.35 inç Dış çap : Yaklaşık. 12mm / 0.47 in Paket Listesi : 1 x Hortum Not : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Özellikleri

Item Type:
Irrigation Pipe
Material:
PVC
Color:
Black
Weight:
Approx. 1211g/42.7oz
Length:
Approx. 20m/65.6ft
Inner Diameter:
Approx. 9mm/0.35in
Outer Diameter:
Approx. 12mm/0.47in
Package List:
1 x Hose :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorisinde en iyi teklif